Харківська область, с. Циркуни, вул. Соборна 1/4 Відділ продажу: +380 (66) 765 05 60 +380 (68) 274 97 00

Закупка

ТОВ «Укрбрасс» спеціалізоване підприємство в Харкові із закупівлі, якісної переробки кольорового металобрухту з подальшим випуском металопрокату. Наша компанія виробляє прийом кольорового металобрухту в Харкові на регулярній основі.

Дані матеріали постійно затребувані в різних категоріях промисловості, а латунний сплав – особливо. Він використовується в багатьох галузях виробництва. Тому закупівля брухту кольорових металів з їх подальшою якісною переробкою сприяють задоволенню потреб металургійної, приладобудівної, машинобудівної та інших галузей, а також економії корисних копалин.

Регулярна закупівля кольорового металобрухту в Харкові

Вартість колмета схильна до коливань. Тому досвідчені фахівці нашого підприємства моніторять ринок, утримуючи кращу ціну на кольорові метали в Харкові. Ви не знайдете більш вигідної пропозиції! Ознайомтеся з прайсом і переконайтеся самі.

ТОВ «Укрбрасс» завжди стоїть на сторожі інтересів клієнта. За час існування на ринку ми встигли закріпитися у відповідній ніші, отримати високу репутацію сумлінного партнера, для якого закупівля брухту металів в Харкові відповідальна, багатозадачна робота.

При оцінці брухту об’єктивно враховуються його кількісні та якісні показники, за підсумком яких призначається максимально висока ціна.

Завдяки старанням наших фахівців Ви позбудетеся від металевого непотребу, захаращуючого будівельні, промислові цехи, майданчики, а ми отримаємо необхідну вторсировину.

Оформлення заявки можливо двома способами, з яких кожен клієнт вибирає кращий:

  • в телефонному режимі, надавши менеджерам контактну інформацію, мету звернення, ПІБ;
  • в режимі онлайн, заповнивши відповідну форму з аналогічними пунктами безпосередньо на сайті.

У будь-якому випадку, представник «Укрбрасс» обов’язково зв’яжеться з Вами для узгодження подальших дій, умов майбутньої угоди, які влаштують обидві сторони.

Хочете істотно заощадити час, звертайтеся в «Укрбрасс». Найактуальніші ціни, високий сервіс, швидка реалізація угоди незаперечні переваги організації, якій довіряють.

Підприємство ТОВ «Укрбрасс» здійснює закупівлю металобрухту кольорових металів в будь-якому обсязі з метою його подальшої переробки.

Наименование Ціна/кг.грн. з ПДВ
Цам Ціну уточнюйте
Цинк Ціну уточнюйте
Лом свинцю Ціну уточнюйте
Радіатори Ціну уточнюйте
Стружка латунна Ціну уточнюйте
Латунний шматок Ціну уточнюйте
Лом латуні Ціну уточнюйте
Стружка мідна Ціну уточнюйте
Лом міді Ціну уточнюйте